• 29.09.2023
          • W dniu 22 września w naszej szkole odbyły się wybory nowego Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Kandydowali uczniowie z klas 4-7, po dwóch uczniów z każdej klasy.

Byli to: Szymon Jarosz i Kacper Potaczek - z klasy 4, Zuzanna Kuczaj i Emilka Potaczek - z klasy 5, Iza Potaczek i Julka Potaczek - z klasy 6, Olga Florek i Antek Pankiewicz - z klasy 7. W wyborach wzięli udział uczniowie z klas 1 - 7.

Najwięcej głosów zdobył Szymon Jarosz i został Przewodniczącym Samorządu Szkolnego. Jego zastępcą został Antek Pankiewicz. Pozostali kandydaci zostali członkami Rady Samorządu. Gratulujemy nowo wybranym władzom i życzymy wielu wspaniałych pomysłów.

• Dzień Przedszkolaka!!

• 23.09.2023
          • 20 września-to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreslić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki, też bardzo aktywnie spędziły ten dzień.

Na śniadanie wyruszyły w balonowych opaskach, pózniej przygotowywały się do wycieczki integracyjne do Lubomierza. Walory turystyczno-krajoznawcze Lubomierza doceniło już wiele osób.  Należy tutaj wymienić Jana Pawła II, który w latach 50. przyjeżdżał tutaj by móc wędrować po ulubionych Gorcach. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała i zachęcała do wspólnych zabaw integracyjnych, pieczenia kiełbasek, które dzieciaki jadły z wielkim apetytem. Nawet niejadkom zdarzały się dokładki. Zmęczeni, ale z uśmiechem powrócilismy do naszego kochanego przedszkola.

• Wycieczka integracyjna w klasach I-III

• 22.09.2023
          • W dniu 21 września najmłodsze klasy naszej szkoły udały się na wycieczkę integracyjną do Koninek. Witaliśmy w swoim gronie oczywiście najmłodszych kolegów i koleżanki z klasy I oraz uczniów z Ukrainy, którzy dołączyli do klasy III. Po przejeździe do Koninek wybraliśmy się spacerem na polanę ,,Oberówkę" gdzie przywitała nas wspaniała gorczańska przyroda. W blasku słońca mieliśmy okazję podziwiać piękno fauny i flory, a także co chyba najważniejsze, spędzić czas na zabawach, śpiewie, grach. Najważniejszym punktem było pieczenie kiełbasek i chlebka nad ogniskiem. Umorusani, trochę uwędzeni dymem z ogniska, szczęśliwie wróciliśmy do szkoły i domów.

• "Narodowe Czytanie"

• 11.09.2023
          • 11 września uczniowie naszej szkoły włączyli się do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. W tym roku wspólnie czytaliśmy powieść Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem".

• 01.09.2023
          •

​​​​​Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w poniedziałek 4 września 2023 r. zgodnie z poniższym harmonogramem:

- 8:00 Msza św. w kościele parafialnym w Niedźwiedziu

- po mszy świętej akademia na sali gimnastycznej

- spotkanie z wychowawcami w klasach.

Klasa 1- sala nr 7

Klasa 2- sala nr 10