• Dzień Śpiocha

• 27.01.2023
          • 26 stycznia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Śpiocha.

Chętni uczniowie mogli poprzebierać się w różne kolorowe piżamy, szlafroki, założyć kapcie, bamboszki lub przynieść swoją ulubioną przytulankę, kocyk. Dzień ten miał nam przypomnieć jak ważny jest sen i jaką spełnia rolę w życiu każdego młodego człowieka.

Pamiętajmy, że sen ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Powinniśmy spać 8 -10 h na dobę 🥱🥱🥱

• 23.01.2023
          • Dzień Babci i Dziadka to dwa najpiekniejsze dni w całym roku. Przedszkolaki z Podobina dzisiaj świętowały tę uroczystośc. Podczas spotkania były wiersze, piosenki i tańce oraz życzenia dla babć i dziadków. Ci ze wzruszeniem przyglądali sie scenkom przedstawianym przez ich najukochańsze wnuki. Na koniec występu przedszkolaki obdarowały swoich gości pięknymi upominkami.

• Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

• 21.01.2023
          • W dniu 20.01.2023 roku do naszej szkoły wnuki z klas I - III zaprosiły swoich dziadków na występy artystyczne z okazji ich święta. Przy tej pięknej uroczystości mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalno - aktorskie, by w ten sposób podziękować swoim Babciom i Dziadkom za pomoc jaką niosą w trud ich wychowania. Oklaskom, uśmiechom, ale także łzom wzruszenia nie było końca. Do życzeń dołączyła również pani Dyrektor, która pogratulowała dziadkom tak wspaniałych wnuków. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie.

Jeszcze raz życzymy Wszystkiego Najlepszego i Sto Lat dla naszych kochanych seniorów.

• Kolędowanie

• 09.01.2023
          • 6.01.2023 to data, która na długo utkwi w naszej pamięci.

W Zespole Placówek Oświatowych odbyło się wyjątkowe kolędowanie, które zgromadziło wielu wybitnych artystów, a także miłych gości.

Począwszy od uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali bogaty i na bardzo wysokim poziomie program artystyczny, przygotowany przez klasę I i II z wychowawcami oraz grupę teatralną "Bez maski" oraz grupę wokalno-instrumentalną "Mało nas", a także zaproszone zespoły:

SAGA Stowarzyszenie Artystyczne, Oprawa muzyczna ślubów "Cantus" oraz Orkiestra św. Sebastiana, które zachwyciły zebranych gości .

Sala gimnastyczna, która dzieki świątecznej dekoracji zmieniła sie w aulę artystyczną wypełniła się po brzegi miłymi gośćmi, którzy nie szczędzili słów uznania poziomu artystycznego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom za występy, a także gościom za obecność i mile spędzony wspólnie czas.

• Konkurs "Każdy inny, wszyscy równi "

• 05.01.2023
          • Przedszkole

1.Pola Zając

2.Maksymilian Kuczaj

1.Lena Zając

2.Lena Kuczaj

3.Marcel Banik i Karolina Kacik

Jan Miechur i Aleksander Janik

1.Agnieszka Kacik

2.Daria Kirieieva

3.Daryna Parkhomenko

1.Marharyta Krywak

2.Yulia Parkhomenko

3.Emilia Potaczek

Gratulujemy!!

Organizatorzy: Opiekunowie Wolontariatu Szkolnego

• 03.01.2023

• Na stronie szkoły znajdują się informacje dotyczące rekrutacji do przedszkola i klasy I na rok szkolny 2023/2024, w tym harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym, a także kryteria brane pod uwagę oraz dokumenty niezbędne do potwierdzenia tych kryteriów.