• Wychowawca

• mgr Anna Barzyk

nauczyciel współorganizujacy mgr Jadwiga Nowak

Zerówka-oddział integracyjny został utworzony w roku 2015. Oddział integracyjny w roku 2023/2024 liczy obecnie 20 dzieci. Do grupy uczęszcza 4-dzieci niepełnosprawnych w tym jedno z orzeczeniem o autyzmie. Dzieci te zostały objęte opieką specjalistyczną. Każde z nich korzysta z zajęć wczesnego wspomagania rozwoju, zajęć rewalidacyjnych, zajęć logopedycznych,terapii ręki  oraz terapii SI. Ponadto w codziennym funkcjonowaniu dzieci pomaga nauczyciel współorganizujący. Oddział jest 9-cio godzinny.

• Realizujemy program wychowania przedszkolnego  -W.Żaba-Żabińska,W.Majewska,R.Pazdzio. Pracujemy na kartach pracy wydawnictwa MAC-KOLOROWE KARTY. Ponadto w przedszkolu prowadzone są bezpłatne zajęcia dodatkowe: Gimnastyka ręki i języka (zajęcia logopedyczne), Mały artysta (zajęcia plastyczne), Mały sportowiec (zajęcia sportowe), zajęcia bajkowo-muzyczne "W krainie baśni",MasterChef Junior(zajęcia kulinarne).

• Zajęcia dodatkowe

• Zajęcia plastyczne- prowadząca mgr Anna Barzyk