• PODZIĘKOWANIE

• 07.07.2023
          • Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych im. JPII w Podobinie serdecznie dziękuje nauczycielom, uczniom oraz ich Rodzicom za osiągnięcie wysokich wyników egzaminu ósmoklasisty ( uzyskaliśmy najwyższy wynik w gminie ).

Dziękuję Nauczycielom za ogrom włożonej pracy, za czas poświęcany uczniom, za prowadzenie dodatkowych zajęć, wielokrotne pochylanie się nad każdym naszym uczniem.

Rodzicom dziękuję za mobilizowanie swoich pociech do ciągłej pracy, za trud wychowania, za współpracę z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, za pomoc i wsparcie wtedy, gdy było ono Waszym dzieciom potrzebne.

Uczniom, 8- klasistom oraz uczniom z Ukrainy , dziękuję za wytężoną pracę , za wytrwałość, za wszystkie napisane kartkówki, za dobrze napisany egzamin.

Nasi uczniowie osiągnęli :

- z języka polskiego - stanin 7 ( 71,46%) i stanin 5 ( 66,27% )- uczniowie z Ukrainy, po roku nauki!!),

- z matematyki- stanin 7 ( 65,54%) i stanin 6 ( 60,75%) (-uczniowie z Ukrainy)

- z języka angielskiego - stanin 6 ( 69,92%)

Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania, życząc uczniom udanych wakacji i dalszych sukcesów w nauce , rodzicom i nauczycielom życzę zasłużonego odpoczynku i ciągłych powodów do radości.

Dyrektor ZPO w Podobinie- mgr Barbara Dziwisz