W dniu 30 listopada uczniowie naszej szkoły podczas lekcji EDB odbyli zajęcia z zakresu pierwszej pomocy.
W ramach zadania "Bezpieczny powiat limanowski" pan Mirosław Kaja z kolegami i koleżanką z Auto Moto Klubu w Limanowej przybliżyli uczniom zasady pierwszej pomocy.
Umiejętność udzielania pierwszej pomocy osobie poszkodowanej to priorytet. Każdy z nas niezależnie od wieku powinien znać zasady udzielania pierwszej pomocy.
W momencie kiedy najmniej się tego spodziewamy możemy stać się świadkiem groźnego wypadku i to od naszej szybkiej reakcji może zależeć życie poszkodowanego.
Pamiętajmy : dzisiaj ja udzielę pomocy poszkodowanemu a jutro mogę sam/sama potrzebować pomocy.
Bardzo dziękujemy za możliwość udziału w zajęciach Wicestaroście Powiatu Limanowskiego Pani Agacie Zięba oraz Radnemu Powiatu Limanowskiego Panu Grzegorzowi Wójcik.