Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez Gorczański Park Narodowy: „Gorczańska wiosna- opowieść w odcinkach”.
Zadaniem konkursowym było przygotowanie prezentacji z cyklu wiosennych obserwacji przyrodniczych dowolnego obiektu w Gorcach. Do konkursu przystąpiło 5 uczniów naszej szkoły. Konkurs organizowany był w dwóch kategoriach wiekowych: I (kl. 4-6 sp) i II (kl. 7-8).
Gratulujemy Sylwii Wacławik zajęcia pierwszego miejsca w II kategorii wiekowej oraz Patrykowi Banikowi, który zajął III miejsce w I kategorii wiekowej. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.
mgr Joanna Toporkiewicz