W dniu 7 marca klasa I naszej szkoły wraz z opiekunami P. L. Gniecką oraz P. J. Wadyl wybrała się na warsztaty „Skąd biorą się zagórzańskie sery” do Agroturystyki „U Misia ” w Porębie Wielkiej. Jednym z symboli Gorców i lokalnego folkloru jest oscypek.
Dzięki warsztatom robienia oscypka uczniowie poznali metody produkcji tego tradycyjnego góralskiego sera oraz słuchali opowieści na temat życia juhasów wypasających owce w Gorcach. Przybliżona historia powstawania Oscypka oraz lekcja pokazowa uświadomiły dzieci w jaki sposób można wykonać Oscypki. Ponadto każdy z uczniów klasy I miał możliwość wykonać własnoręcznie oscypka.
Pani Danusia właścicielka Agroturystyki wyrabia bunc naturalny, bunc z ziołami m. in. z czosnkiem niedźwiedzim, bryndzę, serki gazdowskie, gałki itd. Sery przede wszystkim są wyrabiane z mleka krowiego. Swój wyjątkowy smak zawdzięczają mleku pozyskiwanemu od zwierząt wypasanych na czystych i ekologicznych terenach górskich. Uczniowie po zakończonych warsztatach otrzymali dyplomy oraz własnoręcznie wykonane Oscypki.